توضیحاتی در مورد مراسم عید

چند نکته در مورد مراسم عید و گرفتن بلیط‌ها 

 

۱- لطفاْ‌ برای گرفتن بلیط‌ها حتماْ پول نقد (cash) همراه داشته باشید. کارت اعتباری و یا debit مورد قبول نیستند. از آنجایی که فروشگاه احمد در قبال فروش بلیط‌ها سودی نمی‌برد بنا به دلایل مالیاتی نمی‌تواند از کارت اعتباری و یا debit قبول نماید.  

 

۲- مراسم در سالن بنکوئت اسمایلیز واقع در مسیر فرودگاه برگذار می‌شود. این سالن ظرفیتی بالغ بر ۵۰۰ مهمان را دارد و برای مراسمی همچون عروسی به کار می‌رود. از آنجایی که هر دو سالن اجاره شده‌اند به هیچ وجه نگرانی از بابت فضا وجود ندارد.  

 

۳-  سالن بنکوئت اسمایلیز بسیار تمیز - زیبا است و dance floor بزرگی دارد. این سالن حتی در مقایسه با بسیاری از سالن‌های هتل‌های شهر شیکتر است.    

  

۴- برخی دوستان مکان مراسم را با Asian Buffet خیابان هشتم اشتباه گرفته‌اند. سال‌ها پیش اسمایلیز شعبه‌ای در خیابان هشتم  داشت که حدود دو سال پیش فروخته شد و نام آن به Asian Bafet تغییر یافت.  

  

۵- غذاهای اسمایلیز را می‌توان به دو دسته غربی و آسیایی تقسیم کرد.  

غذاهای اصلی غربی عبارتند از:  

-  Roast Beef    

-  Pizza   

- Kentucky Chicken

 هر دو سوپ موجود غربی خواهند بود.  

 در قسمت غذاهای شرقی هم یکی از غذاها به Chicken Souvlaki که معادل جوجه کباب ایرانی است تغییر یافته و همچنین میگو سرو خواهد شد.

 

همانگونه که در پست قبلی گفته شده بود از سالن غذاخوری خواسته شده تمام غذاهای شامل گوشت خوک را حذف کرده و به جای آن از گوشت مرغ- گاو و میگو استفاده نمایند.  

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد سالن بنکوئت می‌توانید به وب‌سایت اسمایلیز مراجعه کنید.

لینک مرتبط  

 

به قلم مریم