اقامت موقت در ابتدای ورود به ساسکاتون

محل اقامت برای شب اول ورود به ساسکاتون معمولا توسط مرکز دانشجویان خارجی دانشگاه (ISSAC) فراهم می شود (برای اطلاع بیشتر به این پست مراجعه کنید). در صورتیکه از قبل برای خوابگاه های دانشجویی اقدام کرده باشید که می تونید روز بعدش به خوابگاه مراجعه کنید و پس از امضای قرارداد کلید اتاقتون رو دریافت کنید و بدین ترتیب مکان زندگیتون رو مشخص کنید.


اما اگر به هر دلیلی مایل به استفاده از خوابگاه های دانشجویی نبودید، باید از روز بعد به دنبال جایی برای اقامت موقت باشید تا بتونید مکان مناسب برای اقامت طولانی مدت رو پیدا کنید. بسته به میزان پولی که می خواهید بپردازید، انتخاب های متفاوتی دارید. سایت :


http://www.tourismsaskatoon.com/Directory/list/?category_type=9


اطلاعات خوبی در مورد انواع اقامت گاه ها به شما میده. اطلاعات تماس شامل وب سایت، آدرس و تلفن هتل های گرانتر تا متل ها و مهمان پذیرهای ارزانتر در این سایت موجود هست. سپس در وب سایت هر کدوم از این اقامت گاه ها، می تونید اندازه اتاقها، قیمت و امکانات رفاهی رو پیدا کنید و نهایتا رزرو کنید. 


در سایت :


http://saskatoon.kijiji.ca/


و به صورت خاص قسمت Short Rentals :


http://saskatoon.kijiji.ca/f-real-estate-short-term-rentals-W0QQCatIdZ42


هم می تونید به ترتیب قیمت یا زمان ارسال آگهی، جاهایی رو که آگهی شده، ببینید. 


فقط برای نمونه، یکی از جاهایی که هم به دانشگاه نزدیک هست و هم امکانات رفاهی و قیمت مناسب داره رو، در لینک زیر می تونید ببینید:


http://www.innoncollege.com/index.html 


یا:


http://www.skeparchy.com/accommodations_summer.html